Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 14, 2020 in Kosmetyka i uroda |

Endermologia – ile kosztuje?

Endermologia – ile kosztuje?

Endermologia – ile kosztuje?

Zabiegi endermologii zyskują coraz większą popularność. Zwłaszcza gdy nadchodzi wiosna, zbliża się lato i poszukujemy sposobów na to, jak szybko schudnąć i poprawić stan swojej skóry. Jeśli jest za późno na wdrożenie diety, endermologia może być bardzo pomocna. To bezpieczna i dość przyjemna metoda. Sprawdź, na czym dokładnie polega i ile wydasz na zabiegi, żeby uzyskać upragniony efekt.

Na czym polega endermologia?

Endermologia to innowacyjny sposób walki z cellulitem i rozstępami. Zabieg ten został odkryty przez Louisa Paula Guitaya, który po wypadku był poddawany długiej rehabilitacji, i zauważył, że masaże, które wykonywali rehabilitanci w celu wygładzenia skóry, były skuteczne tym bardziej, im większy nacisk stosowali. Dlatego właśnie endermologia używa maszyn, które wytwarzają na skórze silny, aczkolwiek równomiernie rozłożony nacisk, który pomaga ujednolicić wygląd skóry dotkniętej wszelkimi niedoskonałościami i nierównościami, takimi jak rozstępy, cellulitis, zbliznowacenia i zwłóknienia. Ma to zastosowanie nie tylko terapeutyczne, ale także, a może nawet przede wszystkim – estetyczne, ponieważ umożliwia modelowanie sylwetki. W związku z tym zabiegi endermologii stosowane są powszechnie w kosmetyce i medycynie urody.

Endermologia cena

Zabiegi endermologii wykonywane są w profesjonalnych klinikach, salonach urody i Spa. Ponieważ są one coraz bardziej dostępne i popularne w całej Polsce, nie powinniśmy mieć problemu ze znalezieniem gabinetu, który ma je w swojej ofercie. Ceny, jakich możemy się spodziewać, to około 120 – 150 zł za zabieg. Zależy to od partii ciała, na której wykonywany jest masaż. Wiele salonów oferuje też specjalne pakiety, np. 10 zabiegów, dzięki którym cena pojedynczego masażu jest niższa. Czy warto zdecydować się na taki wydatek? W Internecie są dostępne zdjęcia przed i po, z efektami zabiegów, które zdecydowanie zachęcają do takiej inwestycji w swój wygląd i dobre samopoczucie.