Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 19, 2017 in Inne |

Którą z gier Totalizatora Sportowego wybrać?

Którą z gier Totalizatora Sportowego wybrać?

Totalizator Sportowy to obecnie bogata oferta różnego typu gier. Jedną z bardziej sławnych gier tego typu jest tak zwany Duży lotek. Obecnie ta gra nazywa się Lotto. To zresztą nie jedyna zmiana. Jakie są obecne zasady gry Lotto i o czym warto pamiętać decydując się na tę grę?
Dziś gra Lotto nie różni się zbytnio od poprzednich. Wystarczy jedynie wytypować prawidłowo sześć liczb. Wybiera się je z puli 49. Prawdopodobieństwo trafienia to 1:14 000 000. Aby zwiększyć możliwość trafienia można zdecydować się na grę systemem. Ta opcja daje możliwość skreślenia od 7 do aż 12 liczb. Jednak zakład na 12 liczb ma dość wysoką cenę, dlatego zazwyczaj wiele osób decyduje się raczej na obstawienie różnych liczb na kuponach.

Inną możliwością zwiększenia szansy na wygraną jest Lotto Plus. Kupując taki zakład wybrane liczby biorą udział w dwóch losowaniach.
Wiele osób typując zestaw liczb bierze pod uwagę wylosowane liczby z ostatnich losowań. Choć matematyka nie potwierdza tej metody, to jednak czasami rzeczywiście może mieć to sens. Wyniki dużego lotka z wczoraj można znaleźć na stronie internetowej. Możliwe jest także uzyskanie ich w kolekturze.