Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on gru 31, 2017 in Kosmetyka i uroda |

Jaka depilacja jest skuteczna? Depilacja woskiem:  depilacja okolic bikini Warszawa Mokotów

Jaka depilacja jest skuteczna? Depilacja woskiem: depilacja okolic bikini Warszawa Mokotów

Idealnie gładkie ciało bez zbędnego owłosienia jest na pewno bardzo pożądane, jednak aby uzyskać taki efekt trzeba poświęcać na to mnóstwo czasu. Warto zatem zainteresować się taką depilacją, której nie trzeba powtarzać tak często oraz która przynosi zadowalające rezultaty.

Można oczywiście rozważać usuwanie włosków maszynką lub kremem do depilacji, tylko w przypadku widocznej części włosa, a także można skorzystać z usuwania włosków wraz z cebulką. Ta druga opcja jest nieco bardziej bolesna, jednak efekt gładkiej skóry utrzymuje się zdecydowanie dłużej, bo po takim zabiegu, jak depilacja woskiem można się cieszyć gładkim ciałem nawet przez okres dwóch lub trzech tygodni. Warto zaznaczyć także, że włosy po tego typu usuwaniu odrastają nie tylko wolniej, ale także i są znacznie słabsze, mniej widoczne. Depilacja woskiem jest bardzo popularna i skuteczna również w przypadku takiego zabiegu, jak depilacja okolic bikini.

Warto jednak wybrać odpowiedni salon, w którym można przeprowadzić taki zabieg. Ważne, aby był on skuteczny oraz możliwie najmniej bolesny, w Warszawie szczególnie dzielnicy mokotów jest mnóstwo salonów, które oferują tego typu usługi.